Ar mėgsti uogas? Jei nelabai, vertėtų atrasti bent keletą uogų rūšių, kurios Tau patiktų. Nes tai natūralus vitaminų šaltinis. Uogų nereikia niekaip apdoroti, jos puikiai tinka kaip užkandis ar priedas su kitais patiekalais: kokteiliams, košėms, desertams su jogurtu.


Kokių vitaminų ir maistinių medžiagų yra uogose?


Uogos itin turtingos vitaminais. Jose gausu vitamino A, E, B grupės vitaminų, C, folio rūgšties. Visi šie vitaminai itin svarbūs mūsų organizmui, reikalingi gyvybiškai svarbiems procesams, grožiui ir imunitetui.


Uogos puikus skaidulų šaltinis. Jose yra tiek tirpių, tiek ir netirpių skaidulų. Skaidulos itin naudingos virškinimo sistemai, žarnynui, padeda išvengti tam tikrų onkologinių susirgimų.


Skaidulos taip pat padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje, užkirsti kelią širdies ligų atsiradimui, padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje.


Kokias uogas valgyti naudingiausia?


Mėlynės. Mėlynėse gausu skaidulų, antioksidantų, mangano, flavonoidų. Jos vienos naudingiausių uogų. Jose gausu medžiagų, kurios turi priešuždegiminių. Mėlynės taip pat labai naudingos turintiems problemų su šlapimo takų infekcija. Šios uogos taip pat padeda sumažinti riziką susirgti onkologinėmis ligomis, širdies ligomis, naudingos lieknėjant. Be viso to uogos naudingos ir grožiui, kadangi padeda apsaugoti odą nuo sparčių senėjimo procesų.

Serbentai. Serbentuose gausu vitamino C, P, folio rūgšties, skaidulų, magnio. Taip pat serbentuose yra antocianozidų, kurie naikina bakterijas. Serbentai naudingi žarnynui, nagams, plaukams. Juodieji serbentai turtingi geležimi.

 

Spanguolės. Spanguolėse gausu vitamino C, vitaminų E, K, B6. Jos, kaip ir kitos uogos, puikus skaidulų šaltinis. Spanguolės labai naudingos sergant šlapimo takų ar kvėpavimo takų infekcijomis. Padeda išvengti akmenų susidarymo, padeda sumažinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Spanguolės itin naudingos sergant peršalimo ligomis. Taip pat šios uogos naudingos ir odos grožiui.


Vyšinios. Vyšniose gausu vitamino C, antocianino, liuteino, beta karoteno, geležies, vario, cinko, kalio ir kitų naudingų medžiagų. Vyšnių sultyse gausu ir frementų, kurie padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies. Vyšnios padeda užkirsti kelią onkologinėms ligoms, padeda išvengti artrito, sumažina galimybę susidaryti kataraktai, gerina atmint. Vyšnios puikiai tinka ir norintiems sureguliuoti svorį. Vyšnios taip pat padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, padeda reguliuoti kraujospūdį.


Žemuogės. Žemuogėse daug vitamino C, taip pat geležies, fosforo. Braškės turi priešuždegiminių ir antivirusinių savybių. Žemuogės itin naudingos sergantiems šlapimo pūslės ligomis, padeda gerinti kraujo, medžiagų apykaitą. Žemuogės labai naudingos odos grožiui.


Avietės. Avietėse daug vitamino C, folio rūgšties, mangano. Avietės turi antivirusinių savybių, taip pat padeda apsisaugoti nuo onkologinių susirgimų. Avietės puikiai tinkai karščiuojant, kadangi turi medžiagų, kurios padeda sumažinti karščiavimą. Avietėse gausu antioksidantų. Jos padeda išsaugoti sveiką ir gražią odą.

 


Braškės. Braškės, kaip ir kitos uogos turi daug vitamino C, taip pat kalio, mangano. Žinoma, jose gausi ir skaidulų. Braškės puikiai tinka žmonėms, norintiems reguliuoti svorį, išvengti širdies ligų, jos puikus antioksidantų šaltinis.


Valgykite uogas ir aprūpinkite savo organizmą naudingomis medžiagomis.

 

ŽALIOSIOS DĖŽUTĖS komandos misija - padėti atrasti kelią į sveikesnį gyvenimą ir geresnę savijautą. Dirbame tam, kad galėtume dalintis savo sukauptomis žiniomis ir įrodyti, kad natūralios priemonės yra naudingos ir veiksmingos. Mūsų klientai pamilo TOP produktus – inovatyvius rutuliukus su pelynu PONAS BAUBAS ir skaidulas DRAKONAS. Tai produktai geresnei savijautai, svoriui mažinti ir žarnynui. Sukūrėme ir naują produktą žmonėms, siekiantiems dar geresnių rezultatų - proteino ir konjako šaknies mišinys DEIVĖ.


Mes žengiame koja kojon kartu su savo klientu, padedame išmokti sveikiau maitintis, formuoti naujus įpročius ir atsirinkti tai, kas iš tiesų naudinga!