Labai noriu papasakoti apie produktus, kurie padeda natūraliai skystinti kraują. Kodėl nusprendžiau, kad tai svarbu? Todėl, kad dažna ligų pradžia prasideda būtent nuo padidėjusio kraujo tankio. Pradžioje to nepastebėsi, tačiau vėliau tai gali sukelti tikrai didelį ir rimtą pavojų Tavo širdžiai, kraujagyslėms. Geriau užbėgti už akių ir nelaukti, kol ligos ateis pačios. Juk viskas priklauso tik nuo mūsų pačių pastangų.

 

 

 

Kas tirština mūsų kraują ir kokios to pasekmės?

 

Žmonės, kurie valgo subalansuotą maistą, stengiasi būti aktyvūs ir kitaip stiprinti savo organizmą turi optimalų pH balansą. Todėl jiems išvengti įvairių ligų tikrai paprasčiau. Vis dėlto, šiuolaikinių žmonių mityba nėra tinkama, kadangi didžioji dalis vis tik maitinasi netinkamai. Vartojama daug baltųjų miltų gaminių, blogųjų riebalų, gyvulinės kilmės baltymų, geriama daug gazuotų, saldintų gėrimų, o kur dar dideli kiekiai cukraus. Visi šiek produktai rūgština organizmą. O tuomet, kai sutrinka pH pusiausvyrą organizme atsiranda įvairūs sveikatos sutrikimai, vystosi chroniškos ligos.

 

 

 

Būtent todėl visuomet labai daug kalbu apie sveiką ir subalansuotą maistą. Pati esu patyrusi, kokią įtaką padaro organizmui nesveikas maistas. Įveikiau ne vieną ligą, todėl drąsiai galiu teigti, kad maistas, natūralūs papildai ir aktyvus gyvenimo būdas padeda išvengti daugybės negalavimų.

 

Dėl netinkamos mitybos rūgštėja ir tirštėja mūsų kraujas. Tuomet ima trūkti energijos, jaučiamas nuovargis, padidėja širdies, kraujagyslių ligų tikimybė, gali išsivystyti trombozė, didėja rizika patirti insultą. Dabar matome, kad kartais net ir labai jauni žmonės susiduria su šiomis ligomis. Kas dėl to kaltas? Ogi netinkamas gyvenimo būdas ir žinoma, netinkamas maistas.

 

10 produktų, kurie natūraliai skystina kraują

 

Natūralus produktai padeda skystinti kraują ir palaikyti normalų pH balansą organizme. Žinoma, veikia jie silpniau nei įvairūs preparatai. Tačiau jei valgysite daugiau šių produktų, užkirsite kelią galimoms ligoms ir jausitės puikiai. Tad dalinuosi TOP 10-uku!

 

Vanduo

 

 

 

Be abejonės - tai numeris vienas skystinant kraują. Vanduo gyvybiškai svarbus mūsų organizmui. Todėl labai svarbu vartoti pakankamai vandens norint išlaikyti balansą kraujyje. Rekomenduoju išgerti per dieną bent 2 litrus vandens. Na, o jei sportuoji – dar daugiau!

 

Česnakai

 

 

 

Česnakai be galo naudingi. Jis padeda normalizuoti kraujo spaudimą, turi didelę naudą širdies ir kraujagyslių sistemai. Be to, padeda užkirsti kelią aterosklerozei. Česnakas gerina kraujotaką. Todėl valgyk jį ir dėk į kuo daugiau patiekalų. Jis ne tik naudingas, bet ir skanus.

 

Kajeno pipirai

 

 

 

Taip, tai aštrus, savito skonio prieskonis. Tačiau jis puikiai tinka norint skystinti kraują. Kajeno pipirų sudėtyje yra salicilatų, o būtent jie padeda skystinti kraują. Beje, įdomu ir tai, kad ta pati medžiaga veikia ir puikiai žinomame vaiste aspirine. Tad kam aspirinas, jei galima vartoti natūralų produktą, tiesa?

 

Ciberžolė

 

 

 

Ciberžolė - tai dar vienas stebuklas, kuris padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje. O tai neleidžia susidaryti apnašoms ant kraujagyslių. Valio, reiškia ji taip pat padeda išlaikyti balansą kraujyje. Ciberžolė naudinga ne tik dėl to, būtinai paskaityk mano straipsnį apie ją. Esu plačiai aprašiusi jos naudingas savybes mūsų organizmui. Spausk ir skaityk.

 

Imbieras

 

 

 

Imbiero šaknis taip pat turi daugybę nuostabių savybių. Jis net turi panašumu su ciberžole. Imbieras veikia prieš uždegimus, naudingas mūsų kraujotakai. Vartoti jį geriausia šviežią. Tarkuok į vandenį, įsidėk gabalėlį į arbatą ar kitą karštą gėrimą.

 

Cinamonas

 

 

 

Cinamonas – ne tik gardus prieskonis, tačiau ir itin naudingas. Jis padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja spaudimą, mažina uždegimus. Barstyk jo ant desertų, vaisių, dėk į košes. Jis tiks visur. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad vartoti reikia ceilono cinamoną.

 

Ananasas

 

 

 

Ananasas – skanu ir sveika. Ananasuose esantis antikoaguliantas padeda suskystinti kraują, mažina uždegimus organizme. Be to, puikiai varo skysčius lauk. O tai reiškia, kad organizmas greičiau išsivalo.

 

Spanguolės

 

 

 

Spanguolės - tos ryškios, skaniai atrodančios uogytės. Atrodo mažos, tačiau nauda begalinė. Spanguolėse gausu antioksidantų, kurie padeda išvalyti organizmą ir apsaugoti nuo toksinų, laisvųjų radikalų poveikio. Antioksidantai stiprina kraujagyslių, širdies sistemos darbą, mažina uždegimus, padeda sustiprinti imuninę sistemą.

 

Pomidorai

 

 

 

Pomidoruose gausu likopeno. O ši medžiaga padeda normalizuoti cholesterolio kiekį kraujyje. Pomidoruose yra ir rutino. Jis sustiprina kraujagyslių sieneles.

 

Riebios žuvys

 

 

 

Riebios žuvys turi daug gerųjų riebalų. O jie taip pat be galo naudingi mūsų kraujotakai. Tad valgykite daugiau riebios žuvies - lašiša, skumbrė, silkė.

 

Norėčiau, kad kuo daugiau žmonių išmoktų sveikai valgyti ir įtraukti į savo mitybos racioną sveikus produktus, kurie ne tik skanūs, bet ir turi naudos. Taip, kartais pasilepinti nesveiku maistu galima. Bet kai tai tampa kasdienybe, pasekmės pasirodo pakankamai greitai. Ir ne tik ligos, bet ir alergijos, spuogai, įvairūs bėrimai, nuovargis, prasta nuotaika, nervingumas.

 

Nori išmokti sveikai maitintis? Nebeturi idėjų, ką pasigaminti. Kviečiu prenumeruoti mano receptų knygeles! Užsiprenumeruoti gali 6 arba 12 mėnesių. Tai reiškia, kad tiek laiko kiekvieną savaitę gausi vis naują receptų knygelę! Patikėk, tikrai atrasi tokių patiekalų, kurie taps Tavo favoritais. Sveikas maistas gali būti be galo skanus, svarbu išmokti derinti tarpusavyje produktus ir atrasti tai, kas skaniausia Tau. Išsirink prenumeratą štai čia.

 

 

 

“Žalioji dėžutė” misija - padėti atrasti kelią į sveikesnį gyvenimą ir geresnę savijautą. Dirbame tam, kad galėtume dalintis savo sukauptomis žiniomis ir parodyti, kad natūralios priemonės yra be galo naudingos ir veiksmingos. Mūsų klientai pamilo TOP produktus – inovatyvius rutuliukus su pelynu “Ponas Baubas” ir skaidulas “Drakonas”. Tai produktai geresnei savijautai, svorio mažinimui ir žarnynui. Mes žengiame koja kojon kartu su savo klientu, padedame išmokti sveikiau maitintis, suformuoti naujus įpročius savo gyvenime!